بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل مشهد

بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده  مشهد 

جناب دکتر فتح اللهی وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با رادیو ایران که هر هفته در رادیو ایران برنامه دارند جهت رعایت حال هموطنان اعلام داشتند که ماهی یکمرتبه در هتل قصر طلایی مشهد حضور پیدا کرده و در صورت اخذ نوبت مشاوره حقوقی پاسخگوی هموطنان مشهدی که پی جوی وکیل خوب در مشهد هستند نسبت به ارایه خدمات حقوقی و وکالت اقدام می فرمایند لذا از هموطنانی که تمایل به مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی دارند دعوت می شود تا در صورت لزوم از ۲ هفته قبل نسبت به رزو جهت وکیل خوب در مشهد اقدام لازم را انجام دهند .

بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | شماره تلفن وکیل  در مشهد |وکیل خانواده  مشهد 

جناب دکتر اکبر فتح اللهی در گفتگو با رادیو ایران اعلام داشتند بسیاری در مورد وکیل مهریه در مشهد از ایشان سوال می کنند ویا اینکه از ایشان درخواست وکیل در مشهد دارند ویا اینکه بانک اطلاعات وکلای مشهد را از دکتر اکبر فتح اللهی سوال می کنند دقت داشته دریافت خدمات از وکیل ویا وکیل خبره نیازمند حداقل اطلاعات حقوقی است که به وکیل ارایه می شود . شماره وکیل در مشهد از جمله سوالاتی است که در برنامه رادیویی از جناب وکیل اکبر فتح اللهی بعنوان بانک اطلاعات وکلای مشهد نیز پرسیده می شود از جمله سوالات دیگر هزینه وکیل برای طلاق درمشهد است که جناب فتح اللهی در پاسخ به این سوال در رادیو بعنوان وکیل خانواده اعلام نمودند که بایستی ابتدا نوع پرونده حقوقی و پرونده خانواده را در دادگاه خانواده مورد بررسی و مطالعه قرارداد تا بتوان بعنوان وکیل خانواده درمشهد اعلام نظر نمود . 

بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده مشهد 

مطالعه قرارداد ویا نوع پرونده شما دردادگاه برای قبول وکالت درمشهد بسیار کارساز است مثلا وکیل طلاق توافقی درمشهد با وکیل طلاق توافقی در نیشابور ویا وکیل طلاق توافقی در تبریز فرق می کند . همچنین وکیل خانواده مشهد باید به رویه دادگاههای خانواده درمشهد بسیار آشنا باشد . فلذا جستجوی وکیل درمشهد بظاهر کار ساده و کوچکی بنظر می رسد . ویا برای پیدا کردن وکیل خانواده خانم درمشهد باید بسیار تلاش کرد تا یک وکیل باتجربه برای این امر پیدا کرد . مثلا در هفته گذشته که در هتل قصر طلایی بودم فردی بعنوان وکیل ارزان قیمت درمشهد بود فارق از آن که لازم است تا برای وکیل مشهد دقت بسیاری نمود چون دادگستری مشهد رویه قضایی خاص خود را دارد . 

بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده  مشهد 

قضاوت ووکالت همان طور که وکیل فتح اللهی در رادیو گفتند بسیار فرق می کند در وکالت بهترین وکیل درمشهد هم که باشی باید قواعد را رعایت کنی اینجانب بعنوان بهترین وکیل خانواده در مشهد که بعضی ایام به مشهد می آیم هنوز اعتقاد دارم بعضی پرونده ها خاص بوده ونیازمند وکالت و قضاوتی پیچیده هستند . 

بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده  مشهد 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی در دادگاه

بعنوان وکیل خانواده معتقد هستم یکی از ارکان اصلی دفاع در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و دادگاه خانواده لایحه نویسی در دادگاه است هر وکیل پایه یک دادگستری که سابقه کار در دادگاه خانواده را داراست بعنوان پاسخ دهنده سوالات حقوقی دعاوی خانوادگی وبعنوان وکیل خانواده خوب در تهران ویا وکیل ماهر وباتجربه به لایحه نویسی اهمیت وافر می دهد ولایحه نویسی در دادگاه را مهم می داند . لایحه نویسی در دادگاه چه دادگاه خانواده باشد چه دادگاه کیفری ویا دادگاه حقوقی اصولی دارد که بسیار مهم هستند نوشتن لایحه نوشتن اراجیف و داستان سرایی و اطاله کلام نیستند بلکه نوشتن مفاهیمی هستند که برای دادگاه جهت صدور رای مهم هستند . و قضات معمولا به لوایح خوب وکیل ویا وکلای پایه یک دادگستری توجه زیادی می کنند .

 بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده مشهد 

لایحه نویسی در دادگاه و اصول آن

لایحه نویسی برای دادگاه اصولی دارد که البته در این نوشتار ما بعنوان وکیل خانواده اصول لایحه نویسی در دادگاه را به شما در اختصار آموزش داده اما اکیدا توصیه می کنیم برای موارد مهم مثل تجدیدنظرخواهی برای طلاق ویا تجدیدنظر خواهی برای مهریه و یا نوشتن لایحه برای دادگاه تمکین حتما از وکیل خانواده بهره بگیرید . لایحه نویسی برای دادگاه خانواده شامل ۲ بخش می شود لایحه نویسی شکلی و لایحه نویسی ماهوی در لایحه نویسی شکلی فقط شما برای دادگاه خانواده تقاضای اداری می نویسید . که البنه آن هم مهم است مثل تقاضای انتقال اوراق پرونده جهت رونوشت و یا تقاضای موافقت با کارشناسی و یا تقاضای تعیین مهلت جهت اوردن کارشناس اما بعنوان وکیل خانواده تاکید می کنم لایحه نویسی ماهوی کمی فرق دارد .

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی ماهوی برای دادگاه خانواده

لایحه نویسی برای دادگاه خانواده از نوع ماهوی شرایط خاصی دارد که بعنوان وکیل خانواده به آن تاکید می کنم و به بیان شرایط آن می پردازم در دادگاه خانواده نوشتن لایحه باید نوعی نباشد یعنی نوشتن لایحه باید برای هر قسمت جداگانه مثل دادگاه نفقه ویا طلاق ویا دادگاه مهریه جدا باشد . یعنی این طور نیست که برای هر در خواست شکلی ویا ماهوی وکیل خانواده یک نسخه بپیچد وکالت دعاوی خانوادگی بر خلاف تصور همیشه پیچیده بوده است ضمننا در لوایح مربوط به دادگاه خانواده نباید به دادگاههای دیگر بی دلیل اشاره کرد .

 بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده مشهد 

برای دادگاه مهریه لایحه نویسی یک اثر خاص دارد وآن اثر مالی مترتب بر آن است یک وکیل خانواده علاوه بر لایحه نویسی برای دادگاه مهریه مرتبا در جلسات شرکت می کند تا حقوق موکل در خصوص مهریه ضایع نشود . در لایحه نویسی برای دادگاه مهریه باید در خصوص توقیف اموال و نوع اموالی که شوهر دارد توضیحات کافی داد تا بتوان نسبت به تادیه حقوق مالی زوجه اقدام لازم را نمود . بعنوان وکیل پایه یک دادگستری ووکیل خانواده همیشه از این مطلب رنجیده خاطر بوده ام که چرا لایحه نویسی برای مهریه غلط انجام می شود .

 بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده مشهد 

در رابطه با مطالبه نفقه باتوجه به نظرات عموم وکلای پایه یک دادگستری می بایستی لایحه مطالبه نفقه همزمان با دادخواست نفقه و همچنین دارای قرابت در معنا باشد به این منظور بنده بعنوان وکیل خانواده هرگز برخلاف دادخواست مطالبه نفقه لایحه ایی در مورد مطالبه نفقه تقدیم دادگاه خانواده نمی کنم . چراکه بعنوان وکیل خانواده معتقد هستم لایحه دادگاه نفقه باید مشتمل بر خواست اصلی زوجه واثبات ترک انفاق وگاهی همسو با شکایت ترک انفاق کیفری باشد . تا بتوان دادخواست مطالبه نفقه را بنتیجه لازم رساند . خیلی از اوقات در پاسخ یه سوالات حقوقی مردم عزیز می بینم که وکلای آنها در مشاوره حقوقی خانواده بعنوان وکیل خانواده کاملا اشتباه تصمیم گرفته و لوایح تنظیمی هیچ سنخیتی با دادخواست آنها ندارد . بلکه جربان پرونده دادگاه خانواده را از مسیر اصلی پرونده خود خارج می کند .

 بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده مشهد 

همیشه بعنوان بهترین وکیل خانواده در تهران گفته ام {این که می گویم بهترین وکیل خانواده در تهران به این علت است که سابقه ۱۶ ساله و دعوت به رادیو وتلویزیون این را می گوید} نباید هر دعوای خانواده را بعنوان وکیل خانواده با دعوای دیگر اشتباه گرفت ویا مقایسه کرد . علت اشتباه گرفتن هم اینست که برای یک وکیل دادگستری این اشتباه پیش می آید که نباید دعاویی را سخت گرفت وشاید تجربه حلال مسایل است اما مثلا در خصوص پرونده های اجرت المثل ایام زوجیت گفته و می گویم این پرونده نیاز به لایحه دارد چراکه بر خلاف مهریه براحتی با یک اقرار اشتباه جریان پرونده کاملا خراب می شود . و دیگر نمی توان حقوق زوجه رو به حالت اول بازگرداند 

 بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده مشهد 

اما حال که متوجه شدیم نمونه لاحه برای هر یک از دعاوی خانواده چگونه است باید یاد بگیریم اصول عمومی لایحه نوشتن چگونه است . اصول عمومی نوشتن لایحه با اصول نوشتن لایحه برای دادگاه خانواده فرق می کند دادگاه خانواده شرایط خاص خود را دارد یعنی برای نوشتن لایحه اگر مرد باشد یا زن طرز نوشتن لایحه متفاوت خواهد بود . بعنوان وکیل خانواده اکیدا توصیه می کنم نوشتن لایحه برای خانم لحنی عاجزانه داشته که داوری را به ذهن جستجو گر قاضی بسپارد ضمننا دقت شود لایحه پیرامون مسایل زناشویی اگر نزدیک می شود از کم گذاشتن زن به هردلیلی سخن به میان نیایید . واگر برای مرد نوشته می شود لحن نگارش لایحه برای دادگاه خانواده باید حامل یک خبر ناشی از تکمیل وظیفه باشد . یک وکیل خانواده باتجربه حتما این رموز را می داند . واز آنها در نگارش لایحه استفاده می کند .

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی در دفتر وکالت وکیل اکبر فتح اللهی

در دفتر وکالت ما لایحه مستقیما توسط استاد اکبر فتح اللهی نوشته می شود پس احتمال خطا بسیار پایین و تقریبا نزدیک به صفر است ایشان دارای ۱۶ سال سابقه وکالت در دادگاه خانواده بوده وهستند و مرتبا از ایسان در رادیو وتلویزیون دعوت بعمل می آید . واز وکلای معروف خانواده تهران می باشند . در ذیل سایت تلفن و در ابتدای سایت برنامه های تلویزیونی و رادیویی ایشان قرار داده شده است که می توانید آنها را مورد ملاحظه قرار دهید .

 بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده مشهد 

در پاسخ به سوال ۲۰۷۷ باید عرض کنم که انتقال اموال بعنوان فرار از دین باطل بوده و البته اثباتش برای غیر وکیل با توجه به پیچیده بودن سخت است حتما با مشاوره حقوقی خانواده مشاوره کرده و مدارک را نشان دهید تا بسرعت برای شما اقدام حقوقی کنند

 بهترین وکیل مشهد کیست ؟ | بهترین وکیل خانواده در مشهد |وکیل خانواده مشهد 

مشاوره حقوقی فوری با بهترین وکیل خانواده مشهد به ۳ روش امکان پذیر است به تهران بیایید برای مشاوره حقوقی با وکیل معروف خانواده کشور روش دوم اینکه بصورت تلفنی پس از پرداخت حق المشاوره از مشهد بصورت کارت به کارت مشاوره حقوقی تلفنی ویا آنلاین انجام شود وروش سوم اینکه برای مشاوره حقوقی به دفتر وکالت مشهد واقع در خیابان سجاد مشهد بلوار سجاد برای دریافت پاسخ سوالات حقوقی مراجعه شود . یکی از مراجعیین وکالتی وکیل اکبر فتح اللهی پرونده ایی بود از نیشابور مشهد که سالها با شوهر خود اختلاف داشت و برای مشاوره حقوقی به وکیل فتح اللهی در دفتر وکالت مشهد و بعنوان بهترین وکیل خانواده مشهد مراجعه کرد و مقرر شد در مرحله اول بنابه توصیه وکیل خانواده مشهد ابتدا اظهارنامه مطالبه نفقه با جلب نظر کارشناس تنظیم نماید . 

با تشکر وکیل اکبر فتح اللهی

حتما بخوانید 

بیشتر بخوانید :    مشاوره حقوقی آنلاین بهتر است یا حضوری

بیشتر بخوانید :  ـچگونه از خود در دادگاه دفاع کنیم 

حتما بخوانید 

حتما بخوانید :وظایف وکیل خانواده چیست ؟

حتما بخوانید :وظایف وکیل کیفری چیست ؟

 

سوابق جناب وکیل اکبر فتح اللهی وکیل معروف دعاوی خانوادگی در تهران 

 

وکیل اکبر فتح اللهی

وکیل پایه یک دادگستری 

کارشناس رادیو ایران ـ برنامه خانه و خانواده 

کارشناس شبکه ۲ سیما

دبیر دوم فعلی کمیسیون انتشارات کانون وکلا مرکز تهران 

یادداشت نویس روزنامه ابتکار

مشاور معاضدت دادگاه خانواده ولنجک تهران 

 به درخواست شنوندگان رادیو مشاوره تلفنی

از سراسر کشور وخارج کشور مقدور است

مشاوره رایگان نیست