وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی در دادگاه

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی در دادگاه

وکیل اکبر فتح اللهی در گفتگو با رادیو ایران اشاره کردند که بعنوان وکیل خانواده معتقد هستم یکی از ارکان اصلی دفاع در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و دادگاه خانواده لایحه نویسی در دادگاه است هر وکیل پایه یک دادگستری که سابقه کار در دادگاه خانواده را داراست بعنوان پاسخ دهنده سوالات حقوقی دعاوی خانوادگی وبعنوان وکیل خانواده خوب در تهران ویا وکیل ماهر وباتجربه به لایحه نویسی اهمیت وافر می دهد ولایحه نویسی در دادگاه را مهم می داند . وکیل اکبر فتح اللهی در گفتگو با رادیو ایران همچنین اشاره کردند که  لایحه نویسی در دادگاه چه دادگاه خانواده باشد چه دادگاه کیفری ویا دادگاه حقوقی اصولی دارد که بسیار مهم هستند نوشتن لایحه نوشتن اراجیف و داستان سرایی و اطاله کلام نیستند بلکه نوشتن مفاهیمی هستند که برای دادگاه جهت صدور رای مهم هستند . و قضات معمولا به لوایح خوب وکیل ویا وکلای پایه یک دادگستری توجه زیادی می کنند . 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی در دادگاه و اصول آن 

لایحه نویسی برای دادگاه اصولی دارد که البته در این نوشتار ما بعنوان وکیل خانواده اصول لایحه نویسی در دادگاه را به شما در اختصار آموزش داده اما اکیدا توصیه می کنیم برای موارد مهم مثل تجدیدنظرخواهی برای طلاق ویا تجدیدنظر خواهی برای مهریه و یا نوشتن لایحه برای دادگاه تمکین حتما از وکیل خانواده بهره بگیرید . لایحه نویسی برای دادگاه خانواده شامل ۲ بخش می شود لایحه نویسی شکلی و لایحه نویسی ماهوی در لایحه نویسی شکلی فقط شما برای دادگاه خانواده تقاضای اداری می نویسید . که البنه آن هم مهم است مثل تقاضای انتقال اوراق پرونده جهت رونوشت و یا تقاضای موافقت با کارشناسی و یا تقاضای تعیین مهلت جهت اوردن کارشناس اما بعنوان وکیل خانواده تاکید می کنم لایحه نویسی ماهوی کمی فرق دارد . 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی ماهوی برای دادگاه خانواده 

لایحه نویسی برای دادگاه خانواده از نوع ماهوی شرایط خاصی دارد که بعنوان وکیل خانواده به آن تاکید می کنم و به بیان شرایط آن می پردازم در دادگاه خانواده نوشتن لایحه باید نوعی نباشد یعنی نوشتن لایحه باید برای هر قسمت جداگانه مثل دادگاه نفقه ویا طلاق ویا دادگاه مهریه جدا باشد . یعنی این طور نیست که برای هر در خواست شکلی ویا ماهوی وکیل خانواده یک نسخه بپیچد وکالت دعاوی خانوادگی بر خلاف تصور همیشه پیچیده بوده است ضمننا در لوایح مربوط به دادگاه خانواده نباید به دادگاههای دیگر بی دلیل اشاره کرد . 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی برای دادگاه مهریه 

برای دادگاه مهریه لایحه نویسی یک اثر خاص دارد وآن اثر مالی مترتب بر آن است یک وکیل خانواده علاوه بر لایحه نویسی برای دادگاه مهریه مرتبا در جلسات شرکت می کند تا حقوق موکل در خصوص مهریه ضایع نشود . در لایحه نویسی برای دادگاه مهریه باید در خصوص توقیف اموال و نوع اموالی که شوهر دارد توضیحات کافی داد تا بتوان نسبت به تادیه حقوق مالی زوجه اقدام لازم را نمود . بعنوان وکیل پایه یک دادگستری ووکیل خانواده همیشه از این مطلب رنجیده خاطر بوده ام که چرا لایحه نویسی برای مهریه غلط انجام می شود . 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی برای مطالبه نفقه 

وکیل اکبر فتح اللهی در گفتگو با رادیو ایران اشاره کردند که در رابطه با مطالبه نفقه باتوجه به نظرات عموم وکلای پایه یک دادگستری می بایستی لایحه مطالبه نفقه همزمان با دادخواست نفقه و همچنین دارای قرابت در معنا باشد به این منظور بنده بعنوان وکیل خانواده هرگز برخلاف دادخواست مطالبه نفقه لایحه ایی در مورد مطالبه نفقه تقدیم دادگاه خانواده نمی کنم . چراکه بعنوان وکیل خانواده معتقد هستم لایحه دادگاه نفقه باید مشتمل بر خواست اصلی زوجه واثبات ترک انفاق وگاهی همسو با شکایت ترک انفاق کیفری باشد . تا بتوان دادخواست مطالبه نفقه را بنتیجه لازم رساند . خیلی از اوقات در پاسخ یه سوالات حقوقی مردم عزیز می بینم که وکلای آنها در مشاوره حقوقی خانواده بعنوان وکیل خانواده کاملا اشتباه تصمیم گرفته و لوایح تنظیمی هیچ سنخیتی با دادخواست آنها ندارد . بلکه جربان پرونده دادگاه خانواده را از مسیر اصلی پرونده خود خارج می کند . 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی برای اجرت المثل زوجیت 

همیشه بعنوان بهترین وکیل خانواده در تهران گفته ام {این که می گویم بهترین وکیل خانواده در تهران به این علت است که سابقه ۱۶ ساله و دعوت به رادیو وتلویزیون این را می گوید} نباید هر دعوای خانواده را بعنوان وکیل خانواده با دعوای دیگر اشتباه گرفت ویا مقایسه کرد . علت اشتباه گرفتن هم اینست که برای یک وکیل دادگستری این اشتباه پیش می آید که نباید دعاویی را سخت گرفت وشاید تجربه حلال مسایل است اما مثلا در خصوص پرونده های اجرت المثل ایام زوجیت گفته و می گویم این پرونده نیاز به لایحه دارد چراکه بر خلاف مهریه براحتی با یک اقرار اشتباه جریان پرونده کاملا خراب می شود . و دیگر نمی توان حقوق زوجه رو به حالت اول بازگرداند . 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی و نمونه نوشتن لایحه 

اما حال که متوجه شدیم نمونه لاحه برای هر یک از دعاوی خانواده چگونه است باید یاد بگیریم اصول عمومی لایحه نوشتن چگونه است . اصول عمومی نوشتن لایحه با اصول نوشتن لایحه برای دادگاه خانواده فرق می کند دادگاه خانواده شرایط خاص خود را دارد یعنی برای نوشتن لایحه اگر مرد باشد یا زن طرز نوشتن لایحه متفاوت خواهد بود . بعنوان وکیل خانواده اکیدا توصیه می کنم نوشتن لایحه برای خانم لحنی عاجزانه داشته که داوری را به ذهن جستجو گر قاضی بسپارد ضمننا دقت شود لایحه پیرامون مسایل زناشویی اگر نزدیک می شود از کم گذاشتن زن به هردلیلی سخن به میان نیایید . واگر برای مرد نوشته می شود لحن نگارش لایحه برای دادگاه خانواده باید حامل یک خبر ناشی از تکمیل وظیفه باشد . یک وکیل خانواده باتجربه حتما این رموز را می داند . واز آنها در نگارش لایحه استفاده می کند . 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران ـ لایحه نویسی در دفتر وکالت وکیل اکبر فتح اللهی 

وکیل اکبر فتح اللهی در گفتگو با رادیو ایران  اشاره کردند که در دفتر وکالت ما لایحه مستقیما توسط استاد اکبر فتح اللهی نوشته می شود پس احتمال خطا بسیار پایین و تقریبا نزدیک به صفر است ایشان دارای ۱۶ سال سابقه وکالت در دادگاه خانواده بوده وهستند و مرتبا از ایسان در رادیو وتلویزیون دعوت بعمل می آید . واز وکلای معروف خانواده تهران می باشند . در ذیل سایت تلفن و در ابتدای سایت برنامه های تلویزیونی و رادیویی ایشان قرار داده شده است که می توانید آنها را مورد ملاحظه قرار دهید . 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران _پاسخ سوال حقوقی  ۲۰۷۷ 

در پاسخ به سوال ۲۰۷۷ باید عرض کنم که انتقال اموال بعنوان فرار از دین باطل بوده و البته اثباتش برای غیر وکیل با توجه به پیچیده بودن سخت است حتما با مشاوره حقوقی خانواده مشاوره کرده و مدارک را نشان دهید تا بسرعت برای شما اقدام حقوقی کنند

با تشکر وکیل اکبر فتح اللهی 

وکیل خانواده -بهترین وکیل خانواده در تهران _پاسخ سوال حقوقی  ۲۰۷۸ 

در پاسخ به سوال ۲۰۷۸ پرسیده شده در رادیو ایران باید بعنوان وکیل خانواده  بگویم که ابتدا لازم است اقدامات اولیه قانونی مثل سوء معاشرت پی گیری شود تا حکم طلاق احراز شود حتما از وکیل پایه یک دادگستری هم وکیل خوب و وکیل باتجربه باشد کمک بگیرید . 

شوهرم ناتوانی جنسی و برقراری رابطه جنسی داره میتونم طلاق بگیرم ؟!

سوال در رادیو از استاد فتح اللهی وکیل محترم خانواده با سلام جناب وکیل من و شوهرم ۱۰ سالی هست ازدواج کردیم متاسفانه از ابتدای ازدواج شوهر بنده بهیچ وجه حاضر به زناشویی و برقراری رابطه جنسی با بنده نبوده و هر بار در این سالها بنحوی بنده رو در عسر و حرج قراردادند لذا ابتدا باصبر و حوصله و گریه مساله برقراری رابطه جنسی و به عبارت بهتر عدم برقراری جنسی رو ی طوری تحمل می کردم و لی حالا نه تنها من رو از منزل اخراج کرده و نفقه من رو هم پرداخت نمی کنه حاضر به دادن طلاق توافقی من هم نیست حالا من باید چیکار کنم و از چه راهی طلاق بگیرم و آیا میتونم اقدام قانونی در دادگاه خانواده علیه شوهرم انجام بدم یا خیر بهتر نیست مهریه خودم رو اجراء بگذارم جناب وکیل البته متوجه شدم اون هم از وکیل پایه یک بهره مند هست ومشاوره حقوقی می گیره من هم میخوام از شما که بهترین وکیل خانواده هستید وبه رادیو دعوت می شید کمک بگیرم . 

وکیل طلاق ـ  وکیل طلاق در تهران ـ بهترین وکیل طلاق نی نی سایت ـ وکیل طلاق در مشهد ـ وکیل طلاق آنلاین 

امروزه داشتن ی وکیل طلاق خیلی خوب میتونه توی دادگاه خانواده جلوی خیلی از اشتباهات رو بگیره و آدم رو از باطل شدن رای طلاق و یا الزام به تمکین توسط شوهر نجات بده ی وکیل طلاق خوب همیشه می تونه بصورت وکیل طلاق آنلاین یا و وکیل طلاق حضوری به ادم مشاوره حقوقی بده ضمننا وکیل اکبر فتح اللهی در گفتگو با رادیو ایران به عنوان وکیل طلاق اشاره نمودند که وکالتهای پرونده های طلاق یک امر کاملا تخصصی بوده و هر وکیلی توانایی دفاع پرونده های طلاق را نداشته و ندارد در دادگاه خانواده بعنوان وکیل طلاق ایشان درمورد هزینه وکیل طلاق نیز اشاره کردند که اعلام حق الوکاله نیازمند بررسی تخصصی بوده و تلفنی و بصورت مشاوره تلفنی حقوقی امکان ندارد و بایتسی حتما بعنوان وکیل طلاق این امر مورد بررسی قرار بگیرد . 

حتما بخونید : مشاوره حقوقی آنلاین بهتر است یا حضوری 

 حتما بخوایند : دادخواست استرداد جهیزیه و نمونه رای دادگاه